Нацiональний лiдер
у приватному
будiвництвi
popup
Ім'я: *
Телефон: *
Електронна пошта: *
Місце будівництва:
(область, населений пункт)
Технологія: *
Комплектація: *
Примітки:
Прикріпити ескіз

Гвинтові палі

Ваш дім буде надійним лише у тому випадку, якщо його фундамент буде закладено правильно та міцно. Адже фундамент - є основою будинку. Від того, як його буде підготовлено, які технології застосовані, залежить і подальша якість будівельних робіт, і найголовніше - безпека Вашого житла.Depositphotos 109728286 l-2015

Ми, як професіонали своєї справи, рекомендуємо використовувати при закладанні фундаменту гвинтові палі.

Чому? Відповідь проста – це надійно, довговічно, а головне - енергоефективно!

Що таке гвинтова паля? Це конструкція, яка складається зі ствола та гвинтової лопаті. Виготовляється з міцного металу. Загвинчуються в ґрунт руками або механічним способом. За рахунок площі лопаті, гвинтова паля витримує значні навантаження, більші, ніж просто бетонні конструкції. При використанні такого виду закладання фундаменту, витрати на ізоляцію та земляні роботи значно менші.

Конкурентні переваги гвинтових паль:

- швидке монтування та значна витривала здатність. Всі палі для фундаменту встановлюються дуже оперативно, протягом 2-3 днів максимум.

- монтаж проводиться вручну або механічним методом (для цього використовують механізм, що крутиться та має гідравлічний привід). Це є зручним для тих місць , куди будівельна техніка не може заїхати.

- менше використовуються трудові резерви, відповідно менші фінансові витрати. Витрати на фундамент при використанні гвинтових паль нижче на 30-60%.

- застосовуються для будь-якого об'єкту (від приватного каркасного будинку до муніципальної комерційної забудови).

- не потрібна ізоляція. За рахунок того, що лопаті палі заглиблюються нижче промерзлого ґрунту. Гвинтові палі можна встановлювати в будь яку пору року, головна умова - температура повітря має бути вище нуля градусів.

- будівництво будинку при використанні гвинтових паль продовжується одразу, не потрібно чекати поки фундамент посяде набере міцності. Такі конструкції дуже витривалі.

- безпека та екологічність. При монтажі немає шуму та вібрації.

- менше будівельного сміття на ділянці.

Палі можуть бути кількох видів, в залежності від діаметру основи та лопаті, також може бути різна товщина стінок труби – від 3 до 8 мм. Довжина палі коливається від 1 до 12 метрів. Діаметр основи та лопаті, які будуть використовуватися, а також довжина самої конструкції залежать від місцевості, на якій буде проводитися будівництво, методу монтажу та навантаження на фундамент (сам будинок).

Термін служби гвинтових паль великий. Залежить від ґрунту, на якому закладається фундамент. Ці будівельні елементі обов'язково повинні бути оцинковані ззовні. А якщо додатково використовується бетонування, тоді термін служби збільшиться удвічі.

Гвинтові палі бувають таких видів – стандартні та палі підвищеної міцності. Стандартні палі використовуються для каркасного будівництва, для будинків, які мають не більше 2-х поверхів. Палі підвищеної міцності застосовують для більш «важкого» будівництва – пірсів, причалів, великих будинків.

Професійні співробітники компанії ЄвроХауз вважають, що головним у використанні гвинтових паль для фундаменту Вашого будинку є їх правильний вибір. Якісні палі – є основою довговічності фундаменту. Сталь повинна бути надміцною, покрита антикорозійним сплавом. Поверхня конструкції - гладка та рівна. На виробі недопустимі грубі зварювальні шви, подряпини та відколи на антикорозійному покритті, форма лопатей – ідеально правильна. Це важливо аби в подальшому не було розхитування будинку.

Окрім правильного підбору конструкцій фундаменту, важливим є і людський фактор. Відсутність професіоналізму у проектувальників та монтажників може призвести до неякісного кінцевого результату. Тому довіряйте тільки досвідченим спеціалістам, від цього залежить якість всього будівництва.
Гвинтові палі є ідеальними для каркасних будинків. Використання їх для фундаменту – це економічно та екологічно вигідна інновація. Висока міцність та надійність дозволяє палям конкурувати з іншими альтернативними будівельними конструкціями. Гвинтовий фундамент при каркасному будівництві приватного будинку встановлюється капітально. Металева опора бетонується. В будь-яких геоумовах надійність такої будівлі дуже висока. Не застосовують гвинтові палі лише тоді, коли ґрунти в місцевості, де йде будівництво, кам'янисті.

Ви приймайте правильне рішення, обираючи нашу компанію, як партнера. Спеціалісти ЄвроХауз грамотно розроблять та реалізують проекти. Будівництво для Вас стане економічно вигідним. Наші профі підберуть ефективні рішення належним чином. В результаті будинок буде комфортним та надійним для Вашої сім'ї.