Нацiональний лiдер
у приватному
будiвництвi
popup
Ім'я: *
Телефон: *
Електронна пошта: *
Місце будівництва:
(область, населений пункт)
Технологія: *
Комплектація: *
Примітки:
Прикріпити ескіз

Основні етапи будівництва каркасних будинків

5e5c0b92dde7a01b13b9f5dddfb91acaЗвести екологічний будинок за каркасною технологією з використанням якісних матеріалів можна за 2-3 місяці. Процес будівництва складається з 7 основних етапів:

- заливка фундаменту;

- монтаж каркасу;

- обшивка стін;

- монтаж покрівлі;

- утеплення стін;

- прокладка комунікаційних систем;

- оздоблювальні роботи.

Для того щоб господар будинку з гордістю міг сказати: "Мій будинок - моя фортеця", в якому панує приємна атмосфера, порядок і затишок, потрібно не тільки обладнати його "нутрощі" на свій смак, але і в процесі дотримуватися правильної технології будівництва, почерговості етапів і застосовувати тільки перевірені часом будівельні матеріали.

Етапи будівництва:

1.Заливка фундаменту
Так як каркасні будинки легші, ніж їх цегляні брати, то при будівництві застосовується 2 основних види фундаменту: стрічковий і свайно-гвинтовий.
Перший застосовується в тому разі, коли ділянка землі рівна, другий - якщо є перепади або нахили.

2. Монтаж каркаса
Каркас - "скелет" будівлі, складається з вертикальних стійок, горизонтальних і обв'язувальних брусів, балок перекриття кроквяної системи (що складається з крокв, обрешітки, контробрешетування).
Спочатку здійснюється монтаж брусів нижньої обв'язки і їх кріплення до фундаменту, далі установка вертикальних кутових і проміжних стійок, монтаж брусів верхньої обв'язки і зміцнення каркаса, після чого встановлюються стельові балки і кроквяна система.

3. Обшивка стін
Каркас обшивається OSB або фанерою.

4. Монтаж покрівлі
До монтажу покрівлі можна приступати після того, як будуть закінчені всі роботи по зміцненню каркаса.
Дах складається з крокв, покрівельної мембрани, контррейок, обрешітки, металочерепиці або бітумної черепиці.

5. Утеплення
Каркасні будинки утеплюються тільки натуральними матеріалами, такими як, наприклад, базальтова вата. Утеплювач встановлюється між стійками каркаса (з внутрішньої сторони каркаса між балками) максимально щільно, щоб уникнути виникнення зазорів.

6. Прокладка інженерних мереж
Комунікації "ховаються" у стінах в спеціальних коробках. За рахунок цього можна збільшити житлове приміщення будівлі і поліпшити дизайн.

7.Фінальні оздоблювальні роботи
Після того як завершені всі "чорнові" роботи можна сміливо приступати до фінальних оздоблювальних. Але перед монтажем фасадного та внутрішнього матеріалу, потрібно подбати про захист будівлі від внутрішніх і зовнішніх впливів, тобто обшити стіни плівками і мембранами зовні та всередині.

Важливо: в процесі будівництва каркасного будинку і монтажу мембран, фахівці залишають проміжок, так званий - "вентильований фасад", для циркуляції повітря усередині, який виключає наявність конденсату і вологи.
Бонусами даного виду будівництва є те, що в процесі зведення будівлі ділянка є чистою, відсутній негативний вплив на навколишнє середовище, а матеріали, що застосовуються для облицювання - різноманітні, немає обмежень, все залежить від смаку, можливостей і стилістики споруди.