Нацiональний лiдер
у приватному
будiвництвi
popup
Ім'я: *
Телефон: *
Електронна пошта: *
Місце будівництва:
(область, населений пункт)
Технологія: *
Комплектація: *
Примітки:
Прикріпити ескіз

Відкриття південного представництва

odesa-ua as Smart Object-1

Сім'я ЄвроХауз активно зростає! Ми раді повідомити своїм клієнтам, що окрім Західного та Східного, ми відкрили Південне представництво. Офіс філіалу знаходиться у самому центрі Одеси. Тепер усі мешканці Одеської, Миколаївської та Херсонської областей, хто зацікавлений у будівництві каркасного будинку, може отримати повну інформаційну та технологічну підтримку від спеціалістів ЄвроХауз в комфортабельному офісі у центрі Одеси.
Південне представництво цілковито дотримується та впроваджує головні принципи роботи компанії: якість та дотримання найсучасніших технологій у зведенні каркасного будинку, використання найякісніших матеріалів вітчизняного та іноземного виробництва, будівництво за принципами повного циклу послуг (будівництво каркасного будинку будь-якого рівня складності «під ключ») та збереження ціни каркасних будинків в оптимальному діапазоні.
Клієнти одеського представництва мають змогу скористатися особистими консультаціями та підтримкою від наших колег, обрати або розробити власні проекти каркасного будинку, аби перетворити своє майбутнє приватне житло в унікальне житлове середовище з індивідуальним характером.
Відділ продажу:
м. Одеса,
БЦ "Меркурій"
вул. Бугаївська, 35
7 пов., офіс 712В
т. (048) 701-15-88
т. (067) 813-44-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду