Нацiональний лiдер
у приватному
будiвництвi
popup
Ім'я: *
Телефон: *
Електронна пошта: *
Місце будівництва:
(область, населений пункт)
Технологія: *
Комплектація: *
Примітки:
Прикріпити ескіз

Будуємо по-європейськи – сучасне енергозберігаюче житло тепер у Західному регіоні!

Продовжуючи свою діяльність з розвитку та популяризації революційної для України каркасної технології, ЄвроХауз відкрив власне представництво у м.Львів. Напрямок будіництва за каркасною технологією - ЄвроХауз.

Каркасні будинки дадуть можливість мільйонам українських сімей нарешті здійснити свою мрію та побудувати власне житло і звичайно відчути на собі всі суттєві переваги даної технології будівництва.

Повноцінний житловий будинок за 2,5 місяці? Це вже не теорія – це реальність! Ринок приватного житла змінює вектор розвитку, і якщо раніше люди були готові платити за житловий будинок не менше 50-60 тис. євро, то зараз далеко не кожен може дозволити собі витратити таку суму навіть з поетапною оплатою. Будівництво з професійною командою ЄвроХауз дозволяє побудувати житло «під ключ» корисною площею 70 м/кв всього за 15 тис євро не тільки в стислі терміни, а й при цьому економити у майбутньому, адже каркасний будинок має високі показники енергозбереження. Ну й звісно ця технологія не просто економічна і швидка в реалізації, а й надійна, в чому ще десятиліття тому переконалися мешканці США, Канади та провідних країн Європи, де на сьогоднішній день 60-70% житла побудовані саме за даною технологією.

«Переорієнтування ринку будівництва приватних будинків з класичного цегляної на каркасну технологію нарешті дасть поштовх у розвитку будівельної галузі в по всій Україні, адже навіть молода сім'я з середнім рівнем доходу може дозволити собі такий будинок, при цьому не беручи кредитів, які потім до старості необхідно виплачувати. Що стосується нашої компанії – ми плануємо і надалі розвивати мережу наших представництв для того, щоб кожен бажаючий у різних куточках України міг в особистій бесіді з нашими інженерами та архітекторами отримати вичерпну інформацію про свій майбутній будинок і каркасну технологію в цілому. Офіс у Львові став наступним кроком у нашому розвитку. Він обслуговуватиме 8 областей Західної України. І ми дуже раді бути присутніми в цьому регіоні, який славиться своєю хазяйновитістю і доброзичливістю» - зазначив керівник департаменту розвитку Євген Коломеєць.

Компанія ЄвроХауз створює сучасне бачення приватного будівництва! Більше інформації Ви можете дізнатися на офіційному сайті компанії www.euro-house.lviv.ua, або у консультантів за тел. (032) 220-15-88.

Зміни свідомість – думай по-європейськи!

 

otk lv eh