Нацiональний лiдер
у приватному
будiвництвi
popup
Ім'я: *
Телефон: *
Електронна пошта: *
Місце будівництва:
(область, населений пункт)
Технологія: *
Комплектація: *
Примітки:
Прикріпити ескіз
Про компанію ЄвроХауз, відгуки, робота

ПРО КОМПАНІЮ

Єврохауз спеціалізується у зведенні високоякісних каркасних будинків. З 2008 року ми змогли зарекомендувати себе як авторитетна будівельна організація, створивши при цьому ідеальну модель бізнесу, досконало вивчивши вимоги наших клієнтів, що надає нам додатковий стимул для самовдосконалення. В плідній, тісній співпраці з Замовником ми прагнемо робити успішний бізнес і бути максимально корисними людям, для яких поняття сімейного тепла, затишку власного будинку, сім'ї, є ключовими.

Досвід

З початку нашої діяльності реалізовано більше 170 будівельних проектів різних за своєю складністю та характером, що є безумовним підтвердженням амбіційності, потенціалу та ключових лідерських позицій в даному сегменті бізнесу. Ми пропонуємо весь спектр каркасного будівництва на оптимальних умовах та за найдоступнішими цінами.

Ми сьогодні

Сьогодні «Єврохауз» - це потужний та надійний будівельний партнер. Читаючи відгуки про ЄвроХауз починаєш розуміти, що наші клієнти - десятки задоволених та щасливих сімей, яким ми допомогли в реалізації їхньої мрії про власний дім, і які рекомендують нас друзям і знайомим, а це понад 100 дачних та житлових будинків по всій території України та Європи. Завдяки власному виробництву каркасів та SIP-панелей для будинків, географія нашої діяльності вже поширилася далеко за межі України, налагодили співпрацю і поставляємо на експорт каркасні домокомплекти підрядним будівельним компаніям Франції, Німеччини, Польші, Чехії та Словаччини.

У 2010 році було створено власне проектне бюро, яке займається розробкою індивідуальних проектів для замовників наших будинків за всіма європейськими стандартами каркасного будівництва.

Також ви можете вибрати варіант будинку, який вам подобається, серед 30 типових проектів, представлених на нашому сайті.
Спираючись на наявний досвід, сумлінність та професіоналізм, Єврохауз - це велика кількість вдячних клієнтів та висококваліфіковані спеціалісті.

Ми готові прикласти максимум зусиль для практичного втілення в життя Вашої мрії про сучасне, доступне та комфортне житло.

Ikonki text ukr