Нацiональний лiдер
у приватному
будiвництвi
popup
Ім'я: *
Телефон: *
Електронна пошта: *
Місце будівництва:
(область, населений пункт)
Технологія: *
Комплектація: *
Примітки:
Прикріпити ескіз

САЙТИ З ПРОЕКТАМИ

Шановні Замовники!

До вашої уваги перелік сайтів найкращих проектних бюро Росії, Європи, США та Канади з типовими проектами на будь-який смак. Ми адаптуємо будь-який проект під каркасну технологію абсолютно безкоштовно!
Ви лише робите вибір!

 

Російські каталоги проектів:

Plans.ru - 3500 проектів на будь-який смак

Homeplans.ru - 1250 проектів

postroi.ru - 1150 проектів

dom-plan.ru - каталог "Сучасний дім" (1500 проектів)

allhomes.ru - каталог "Котедж колекція" (700 проектів)

houses.ru - каталог "Гарні будинки"

 

Європейські проекти:

z500.com - польські проекти (російською мовою!)

archeton.com.ua - польські проекти (російською мовою!)

kastelli.fi - проекти фінської компанії (російською мовою). Каталогів проектів будинків від окремих фінських компаній достатньо. Практично всі вони мають русифіковані версії.

eurohomeplans.ru - каталог європейських проектів у стилі хай-тек (російською мовою!)

proekty-muratordom.com - каталог журналу "Murator" (російською мовою!)

Musterhaus.net - це великий каталог проектів від німецьких будівельних компаній для тих, хто цінує німецьку якість і практичність. Можливо, вивчення цього сайту займе у вас якийсь час, але Ви не пошкодуєте. Для полегшення вивчення користуйтеся копіюванням в буфер обміну та online-перекладачем з німецької на російську. Основні слова: Häuser - вдома, Haustyp - тип (стиль) будинку, Haus-Bauarten - тип будинку по конструкції (збірний, масив, зруб і т.д.), Dachform - форма даху, Grundrisse - плани поверхів. Кожна компанія, що представлена в цьому каталозі, має свій власний сайт з базою проектів, адреси яких легко знайти за допомогою Яндексу за назвою фірми.

fertighaus.de - 2000 проектів німецьких збірних будинків (fertighaus). Сортування та відбір проектів з головної сторінки за ціною. Можливий відбір проектів з житлової площі (за посиланням з головної сторінки Fertighaus Datenbank). Всі проекти посилаються на сайти німецьких компаній, де додатково можна переглянути фірмові каталоги.

В Інтернеті дуже багато сайтів з проектами окремих компаній з різних європейських країн. При бажанні на форумах в Рунеті можна знайти списки посилань. Як приклад, один з таких списків:

schwoerer.ch - каталог проектів однієї зі швейцарських компаній. Після натиснення в основному меню Häuser (будинку) можна відбирати проекти за типом, стилем і формою даху.

elk.ch - аналогічний каталог зі Швейцарії. Натискайте в основному меню Fertighäuser (збірні будинки) і вибирайте проект.

haas-fertigbau.at - проекти збірних будинків австрійської компанії.

 

Американські та канадські каталоги проектів:

homeplans.com (26000 проектів на будь-який стиль)

houseplans.net

amazingplans.com (16000 проектів)

thehousedesigners.com

eplans.ca - канадський інтернет-магазин проектів

globalhouseplans.com